Vlastní výroba na míru

PROFI – vlastní výroba

Naše firma STATO střechy s.r.o. je na českém trhu už více než 20 let. Proto jsme zahájili vlastní výrobu střešních krytin PROFI. Charakteristický tvar této střešní krytiny je nejen elegantní, ale také získal velkou oblibu. Jeho univerzálnost ho činí vhodným pro i ty nejnáročnější zákazníky. Díky vynikající kvalitě vstupního materiálu a pečlivé výrobě si plechová střešní krytina PROFI vytvořila významné renomé na českém trhu.

Je nabízená v široké paletě barev a s možností lesklé i matné povrchové úpravy. Tato krytina je vyráběna přímo na míru v naší továrně v Napajedlích.

Trapézový plech

Naše společnost neustále posiluje svou odbornost v oblasti českých střešních trapézů a tento růst nás dovedl k rozvoji vlastní výroby střešních a stěnových profilů trapézů ST35/1035 a ST18/1120. Tento typ střešního řešení si získal oblíbenost mezi mnoha zákazníky díky nadčasovému designu a osvědčené spolehlivosti. Naše nabídka však nezahrnuje pouze vlastní výrobu trapézových plechů. Můžete také nalézt mnoho dalších druhů, například trapézový plech T-6/1200, T-45/900 nebo T-80/1300.

Trapézové plechy ST35/1035

Trapézový plech T-35 je optimální volbou pro komplexní projekty, včetně různých budov, průmyslových hal, či přístřešků. Pro estetický vzhled je k dispozici mnoho různých povrchových úprav. Tímto způsobem můžeme plně vyhovět vašim požadavkům a zajistit, že váš projekt bude nejen funkční, ale také vizuálně odpovídající vašim představám.

Trapézové plechy ST18/1120

Je ideální volbou pro krytí střech a fasád ve tvaru lichoběžníku. Tento plech je vyztužen žebrovanou vlnou a vyniká mimořádnou a široce využitelnou efektivitou. Jeho praktičnost a efektivita jsou nesporné, což ho činí výjimečně praktickým. Jeho uplatnění je rozmanité, zahrnující zemědělské a průmyslové budovy, stropy nebo sklady.

Nabízíme nezávazné konzultace i poradenství.

STATO střechy s.r.o.
2. května 1586 (areál SLAVIA)
763 61 Napajedla

Plechová střecha
Trapézové plechy
Okapové systémy