Prodej svitků + ohýbání a dělení plechů

Svitky a tabule

Plechové svitky mají charakteristický tvar spirály a jsou vyrobeny z plechu. Plechové tabule jsou plošné kusy plechu, které jsou získány ohnutím a nacházejí široké využití, zejména v oblasti stavebnictví a řemeslných odvětví. Tyto tabule jsou často využívány pro pokrývání střech, nosné konstrukce, kovové obklady, fasád budov a další různé aplikace.

Plechové svitky a tabule nesou mnoho výhod, včetně odolnosti vůči nepříznivým podmínkám, ekonomičnosti ve srovnání s jinými materiály, dlouhé životnosti a jednoduché údržby. Vyrábějí se z různých druhů plechu, jako je měděný, ocelový nebo hliníkový.

Úpravy plechů dělením

V naší společnosti STATO střechy s.r.o. provádíme dělení plechů ve směru příčném i podélném, což nám umožňuje vytvořit díly s různými rozměry a šířkami. Tímto způsobem jsme schopni perfektně přizpůsobit naši výrobu aktuálním požadavkům každého zákazníka. Při volbě konkrétní metody řezání zohledňujeme charakteristiku použitého materiálu, požadovaný výsledný tvar a také výrobní náklady.

Obě metody, příčné i podélné dělení nesou mnoho výhod, jako je vysoká přesnost výroby, schopnost vytvářet plechy různých délek a šířek, minimální odpad, a vysoká rychlost.

Úpravy plechů ohýbáním

Úprava plechu ohýbáním se provádí pomocí různých technik a zařízení, která jsou vybírána v závislosti na konkrétních požadavcích klienta. Těmito metodami jsou ruční ohýbání, ohýbání za pomoci lisovacích strojů a CNC strojů.

Ohýbání plechů je technologický proces, během kterého je plechový materiál deformován do požadovaného tvaru prostřednictvím ohnutí kolem osy. V oblasti stavebnictví například ohýbané plechy nacházejí využití jako střešní krytiny a mohou být součástí různých konstrukcí.

Náš tým odborníků je připraven různé druhy ohýbaných plechů přesně podle vašich specifikací, které odpovídají konkrétnímu typu střechy.

Nabízíme nezávazné konzultace i poradenství.

STATO střechy s.r.o.
2. května 1586 (areál SLAVIA)
763 61 Napajedla

Plechová střecha
Trapézové plechy
Okapové systémy